המדריך לסוגי רעפים לגג רעפים

אחד החלומות הפופולאריים ביותר שלנו הוא בית עם גג אדום. למה הכוונה גג אדום? גג רעפים כמובן. אנחנו נורא אוהבים את המראה הכפרי ולאורך השנים ניתן לראות כיצד נבנו שכונות שלמות של בתים צמודי קרקע בכל עיר בארץ ולבתים יש גגות רעפים, כאשר רובם בצבע אדום. כמובן שיש גם בצבעים אחרים. מגמת העיצוב הזו התפתחה באופן משמעותי לאורך השנים ולו משום שמדובר באווירה כפרית ולא רק כזו, אלא גם אווירה אירופאית. נכון שכל בר דעת יודע לומר שאנחנו לא אירופה ועם ממוצע של 300 ימי שמש בשנה – הכי לא אירופה. העניין הוא, כאשר אנחנו מדברים על עיצוב, אנחנו מדברים על אסתטיקה, אנחנו מדברים על מראה שמשרה אווירה ולא רק עיצוב הפנים, אלא הארכיטקטורה בכלל.

כבר החלטנו ללכת על גג רעפים, כיצד נוכל לבחור את הגג המתאים ביותר עבורנו? ובכן, יש מספר סוגים של רעפים ולכל אחד מהם יש את המאפיינים הייחודיים שלו. כאשר אנו מדברים על סוגי החומר, יש מספר חומרים כמו בטון, שהוא הנפוץ ביותר בישראל. מעבר לכך, יש גם רעפים עשויים ממתכת ובעצם צבועים באדום ומשרים את האווירה הנדרשת ומי שרוצים להשקיע, יכולים לבנות גג עם רעפי צפחה. מדובר על השקעה גדולה באופן יחסי, אולם התמורה היא בהחלט בהתאם.

בנוסף, יש גם סוגי בנייה של גגות רעפים. הסוג הראשון הוא רעפים מתכנסים. הכוונה היא לרעפים שמתחילים להניח בצידי הגג ולאט עולים מעלה על הקצה שלו. הבנייה הזו עמידה מאוד לאורך שנים. סוג נוסף הוא הבנייה הגמלונית. מדובר על תשתית בטון המוצבת כבסיס שעליו הרעפים נבנים. כך נוצר גם ערך מוסף באיטום וגם ביציבות הקונסטרוקטיבית של הגג. סוג נוסף והוא זה שאנו לרוב מכירים, בנייה על קורות עץ. מדובר באחד מפתרונות הבנייה הפופולארית ביותר בארצות הברית ברעפים וגם אצלנו מדובר בנוהג אופנתי.

ההמלצה הגדולה ביותר היא להתייעץ עם איש מקצוע ולראות מהו גג הרעפים המתאים ביותר לבית שלנו, למיקום הגיאוגרפי שלנו וכמובן להתאים תקציבית.

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר ממומחה:

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר מאחד המומחים שלנו:

מחפש מחסן עצים איכותי?

אצלנו תמצא חומרים איכותיים וקבלני ביצוע מעולים!

פלטות עץ לבנייה | פרגולות עץ | פרגולות אלומיניום | דקים | צבע לעץ | צבע לברזל | חנות עשה זאת בעצמך ועוד!

לייעוץ והצעת מחיר השאר פרטים: