סוגי עצים לפרגולה

פרגולה נחשבת כיום לאחד מפתרונות ההצללה הטובים והפופולאריים ביותר ברחבי העולם. את הפרגולה מתקינים למי שיש להם חצר, גינה ואפילו מרפסת והגרסא הפופולארית ביותר של המוצר באה לידי ביטוי בעץ. העץ נחשב לחומר טבעי ואיכותי ובניית מוצרים ופיתרונות הצללה ממנו בעצם משווה מראה כפרי יותר, רגוע ושליו. לעץ איכויות רבות ומי שרוצים לבנות אצלם פרגולה, יש לבדוק מהם סוגי העצים הקיימים כדי להחליט על הסוג הטוב ביותר. בתור התחלה חשוב לציין כי העץ המתאים ביותר לבניית פרגולות הוא עץ גושני. מדובר בעץ שלם, עץ שמגיע בלוחות שלמים וללא הדבקות מיוחדות. כל אחד מסוגי העץ הגושני עוברים את הטיפול הנדרש לחיזוק ושיפור העמידות שלו לאורך זמן.

סוגי העץ הקיימים הם אורן, ארז, לבן גושנים ואחרים. לכל סוג עץ יש את היתרונות שלו שכן לכל אחד מהם יש את האופי המיוחד לו. יש מי שצריכים לקבל טיפול מקדים טוב יותר ויש מי שמגיעים עם האיכויות הנשמרות לאורך זמן באופן טבעי. העץ הוא חומר פגיע באופן יחסי ולכן חשוב לוודא שאיכות העץ תישמר לאורך שנים. נקודה שצריך לשים עליה דגש היא התחזוקה השוטפת של הפרגולה. פרגולות, ולא משנה סוג העץ, נדרשות לשימור ארוך טווח ואנשי המקצוע יכולים להסביר על כל אחד מן הסוגים והתחזוקה הנדרשת.

מה שחשוב לציין בנוסף זה, שהפרגולה צריכה להתאים בשני מובנים לכל לקוח. מצד אחד, חשוב לדעת שהפרגולה הזו היא ההתאמה האסתטית הטובה ביותר. לכל עץ יש את הצבע והגוונים שלו ואת המצב שאליו הוא שואף להגיע עם הזמן. מצד שני, חייבת להיות גם פונקציונאליות אופטימאלית. הרי בסופו של דבר מדובר בפיתרון הצללה מאוד נפוץ ולו גם בגלל שמדובר במוצר ייעודי שמצליח לתת מענה לצורך הזה, של הצללה חסרה.

במדינה שטופת שמש כמו שלנו, הפרגולה היא כמעט כורח המציאות, אולם לא בכל מקום ניתן להתקין פרגולה עם סוג מסוים של עץ. יש סוגים המתאימים לתנאי אקלים שונים וכמובן שאנשי המקצוע יכולים להתאים את העץ לפרגולה הרצויה.

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר ממומחה:

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר מאחד המומחים שלנו:

מחפש מחסן עצים איכותי?

אצלנו תמצא חומרים איכותיים וקבלני ביצוע מעולים!

פלטות עץ לבנייה | פרגולות עץ | פרגולות אלומיניום | דקים | צבע לעץ | צבע לברזל | חנות עשה זאת בעצמך ועוד!

לייעוץ והצעת מחיר השאר פרטים: