בניית גג רעפים

גגות רעפים הם אחד המחזות המקובלים והפופולאריים ביותר אצלנו ומדובר בתפיסה אדריכלית אירופאית שהגיעה לכך ומבקשת להשוות לכל בית שכזה את המראה האירופאי האידיאלי. מטרתם העיקרית והראשונית של גגות הרעפים היא להתמודד עם תנאים קשים של חורף, עם שלגים כבדים וכמובן שכאן, אצלנו במדינה החמימה זה לא מצב שקורה כל כך. למרות זאת, עדיין מדובר על חלק מאוד יפה בבית ועם אופנה כבר אי אפשר להתווכח.

בניית גגות רעפים היא התמקצעות שיש לדעת כיצד לבצע אותה, שכן הגג עצמו הוא לא רק בשביל היופי, אלא מדובר על גג שאמור להיות המחסה הראשוני מפני משקעים ואחרים. יש לא מעט יתרונות לגגות הרעפים הללו. היתרון הראשון הוא חלל נוסף שהבית מקבל. עליית גג היא תוצר הלוואי המקורי של גגות הרעפים ולכל אחד יש את האפשרות להסב אותה לצרכים שלו. יש מי שיסבו את עליית הגג לטובת חדרון קטן ללינה ויש מי שיבקשו דווקא להסב אותה למעין בוידעם. כמובן שלא כל אחד ירצה לסגור את המרחב המדובר, אלא דווקא ליצור חלל גדול יותר עם הקומה שמתחת. כך ניתן להפוך את תצורת הגג הפנימית לתקרה גבוהה יותר.

בניית גג רעפים חייבת להיות מקצועית ככל הניתן והתאמת החומר המתאים ביותר לכל בית צריכה להיות לאחר התייעצות עם אנשי המקצוע. הרי ישנם מספר סוגי חומר שמהם מייצרים חומרים כמו בטון, חרס, מתכת ואפילו אבני צפחה. לכל אחד מן החומרים יש את היתרונות שלו על פני האחרים וכמובן שלכל אחד יש את טווח המחירים שלו. השוואת מחירים לקראת בנייה של גג עשוי רעפים היא מהלך חשוב והכרחי וצריך לדעת מי הם אנשי המקצוע המומלצים ביותר בתחום ועם איזה מהם כדאי לעבוד לאור ההמלצות הרבות שלו.

נקודה חשובה שלא ניתן להתפשר עליה- בניית גג רעפים היא חלק מן הקונסטרוקציה הכללית של הבית. אנחנו לא יכולים לבנות גג שכזה ללא פיקוח ואישור הנדסי. לכן חייבים לתכנן ולאשר זאת באופן מקצועי בטרם יוצאים לטרם ומתחילים להגשים חלום.

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר ממומחה:

קבלו עכשיו ייעוץ והצעת מחיר מאחד המומחים שלנו:

מחפש מחסן עצים איכותי?

אצלנו תמצא חומרים איכותיים וקבלני ביצוע מעולים!

פלטות עץ לבנייה | פרגולות עץ | פרגולות אלומיניום | דקים | צבע לעץ | צבע לברזל | חנות עשה זאת בעצמך ועוד!

לייעוץ והצעת מחיר השאר פרטים: